Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | Transparent-Lustered Crystal |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-101 |
| Număr articol | 41589 |
| în proiectare | Transparent-Rainbow Crystal |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-161 |
| Număr articol | 41590 |
| în proiectare | Inside-Color Crystal/Snow-Lined |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-981 |
| Număr articol | 41594 |
| în proiectare | Silver-Lined Crystal |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-21 |
| Număr articol | 41598 |
| în proiectare | PermaFinish-Silver-Lined Crystal |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-PF21 |
| Număr articol | 41601 |
| în proiectare | Transparent Crystal |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-1 |
| Număr articol | 41832 |
| în proiectare | Ceylon Snowflake |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-141 |
| Număr articol | 41837 |
| în proiectare | Transparent-Rainbow Crystal |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-161 |
| Număr articol | 41838 |
| în proiectare | Transparent Crystal |
| Mărime | 6/0 = 4 mm |
| Lățimea miezului | 1,7 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 100buc |
| Cod producător | TR-06-1 |
| Număr articol | 41952 |
| în proiectare | Transparent-Rainbow Crystal |
| Mărime | 6/0 = 4 mm |
| Lățimea miezului | 1,7 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 100buc |
| Cod producător | TR-06-161 |
| Număr articol | 41958 |
| în proiectare | Silver-Lined Crystal |
| Mărime | 6/0 = 4 mm |
| Lățimea miezului | 1,7 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 100buc |
| Cod producător | TR-06-21 |
| Număr articol | 41961 |
| în proiectare | Inside-Color Rainbow Crystal/Light Capri-Lined |
| Mărime | 6/0 = 4 mm |
| Lățimea miezului | 1,7 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 100buc |
| Cod producător | TR-06-263 |
| Număr articol | 41968 |
| în proiectare | transparente |
| Mărime | 10 mm |
| Cod producător | 00030 |
| Număr articol | 43312 |
| în proiectare | transparente |
| Mărime | 12 mm |
| Cod producător | 00030 |
| Număr articol | 43313 |
| în proiectare | transparente |
| Mărime | 14 mm |
| Cod producător | 00030 |
| Număr articol | 43314 |
| în proiectare | opal alb cu simili aurii |
| Mărime | 20 mm |
| Cod producător | 01000/98521 |
| Număr articol | 34906 |
| în proiectare | transparente cu miez argintiu |
| Mărime | 9 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | 78102 |
| Număr articol | 38523 |
| în proiectare | transparentă |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 45 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 00010 |
| Număr articol | 39990 |
| în proiectare | transparentă cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 45 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 00010-28701 |
| Număr articol | 39991 |
| în proiectare | transparentă cu placare argintie |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 45 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 00010-27001 |
| Număr articol | 40034 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)