Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | transparente cu miez argintiu |
| Mărime | 20 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Informații suplimentare | 15g = cca 90 buc |
| Număr articol | 34605 |
| în proiectare | transparente cu miez argintiu |
| Mărime | 25 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Informații suplimentare | 15g = cca 75 buc |
| Număr articol | 34606 |
| în proiectare | transparente cu miez argintiu |
| Mărime | 30 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Informații suplimentare | 15g = cca 50 buc |
| Număr articol | 34607 |
| în proiectare | transparente cu miez argintiu |
| Mărime | 15 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 15g = cca 110 buc |
| Număr articol | 34609 |
| în proiectare | transparente cu miez argintiu |
| Mărime | 20 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 15g = cca 90 buc |
| Număr articol | 34610 |
| în proiectare | transparente cu miez argintiu |
| Mărime | 25 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 15g = cca 75 buc |
| Număr articol | 34611 |
| în proiectare | transparente cu miez argintiu |
| Mărime | 30 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 15g = cca 50 buc |
| Număr articol | 34612 |
| în proiectare | transparentă |
| Mărime | 4, 6, 8 mm |
| Material | sklo |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 50 - 100buc |
| Cod producător | 00030 |
| Număr articol | 37093 |
| în proiectare | transparent |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 00010 |
| Număr articol | 38377 |
| în proiectare | matné transparentní |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 00010-84010 |
| Număr articol | 38378 |
| în proiectare | transparent |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Informații suplimentare | 18 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 00010 |
| Număr articol | 38465 |
| în proiectare | matné transparentní |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Informații suplimentare | 18 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 00010-84010 |
| Număr articol | 38466 |
| în proiectare | transparente cu miez argintiu |
| Mărime | 7 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | 78102 |
| Număr articol | 38522 |
| în proiectare | Transparent Crystal |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-1 |
| Număr articol | 41482 |
| în proiectare | Transparent-Frosted Crystal |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-1F |
| Număr articol | 41483 |
| în proiectare | Transparent-Rainbow Crystal |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-161 |
| Număr articol | 41486 |
| în proiectare | PermaFinish-Silver-Lined Frosted Crystal |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-PF21F |
| Număr articol | 41492 |
| în proiectare | Silver-Lined Crystal |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-21 |
| Număr articol | 41493 |
| în proiectare | Transparent Crystal |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-1 |
| Număr articol | 41582 |
| în proiectare | Transparent-Frosted Crystal |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-1F |
| Număr articol | 41583 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)