Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | nuanțe ale culorii albe |
| Mărime | různé |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 80 buc |
| Număr articol | 42379 |
| în proiectare | mov cu reflexii metalice |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (23980-21495) |
| Număr articol | 39144 |
| în proiectare | verde cu reflexii metalice |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (23980-21455) |
| Număr articol | 39145 |
| în proiectare | albastru cu reflexii metalice |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (23980-21435) |
| Număr articol | 39146 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii roșii |
| Mărime | různé |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 90 ks |
| Număr articol | 42382 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii verzi |
| Mărime | různé |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 80 buc |
| Număr articol | 42383 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii turcoaz |
| Mărime | různé |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 75 buc |
| Număr articol | 42384 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii albastre |
| Mărime | různé |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 80 buc |
| Număr articol | 42385 |
| în proiectare | transparentă cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 1,2 mm |
| Cod producător | (00030-28701) |
| Număr articol | 40048 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii mov |
| Mărime | různé |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 75 buc |
| Număr articol | 42386 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii maro |
| Mărime | různé |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 110 buc |
| Număr articol | 42387 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii albe |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 250 buc |
| Număr articol | 14086 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii portocalii |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 250 buc |
| Număr articol | 14088 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii turcoaz |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 250 buc |
| Număr articol | 14091 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii albastre |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 250 buc |
| Număr articol | 14092 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii maro |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 250 buc |
| Număr articol | 14094 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii negre |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 250 buc |
| Număr articol | 14095 |
| în proiectare | nuanțe de travertin |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 250 buc |
| Număr articol | 14096 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii negre |
| Mărime | různé |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 75 buc |
| Număr articol | 42388 |
| în proiectare | mix culori |
| Mărime | 5 - 12 mm |
| Greutate | 100 g |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 140 buc |
| Număr articol | 46706 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)