Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | nuanțe de travertin |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 250 buc |
| Număr articol | 14096 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii negre |
| Mărime | různé |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 75 buc |
| Număr articol | 42388 |
| în proiectare | mix culori |
| Mărime | 6 - 16 mm |
| Greutate | 100 g |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 170 buc |
| Număr articol | 46702 |
| în proiectare | mix culori |
| Mărime | 4 - 23 mm |
| Greutate | 100 g |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 100 buc |
| Număr articol | 46703 |
| în proiectare | mix culori |
| Mărime | 10 - 15 mm |
| Greutate | 100 g |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 120 buc |
| Număr articol | 46705 |
| în proiectare | mix culori |
| Mărime | 5 - 12 mm |
| Greutate | 100 g |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 140 buc |
| Număr articol | 46706 |
| în proiectare | negru cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 1,2 mm |
| Cod producător | (23980-28701) |
| Număr articol | 40050 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii albe |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 20g = cca 600 buc |
| Număr articol | 16127 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii roz |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 20g = cca 600 buc |
| Număr articol | 16128 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii galbene |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 20g = cca 600 buc |
| Număr articol | 16129 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii roșii |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 20g = cca 600 buc |
| Număr articol | 16130 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii verzi |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 20g = cca 600 buc |
| Număr articol | 16131 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii turcoaz |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 20g = cca 600 buc |
| Număr articol | 16132 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii albastre |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 20g = cca 600 buc |
| Număr articol | 16133 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii mov |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 20g = cca 600 buc |
| Număr articol | 16134 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii maro |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 20g = cca 600 buc |
| Număr articol | 16135 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii negre |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 20g = cca 600 buc |
| Număr articol | 16136 |
| în proiectare | mix culori |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 20g = cca 600 buc |
| Număr articol | 16137 |
| în proiectare | nuanțe de travertin |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 20g = cca 600 buc |
| Număr articol | 17279 |
| în proiectare | mix nuanțe ale culorii verzi |
| Mărime | různé |
| Greutate | 50 g |
| Număr articol | 21987 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)