Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | mix culori transparente |
| Mărime | 2 mm |
| Greutate | 50 g |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Număr articol | 22055 |
| în proiectare | transparentă |
| Mărime | 4, 6, 8 mm |
| Material | sklo |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 50 - 100buc |
| Cod producător | 00030 |
| Număr articol | 37093 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 4, 6, 8 mm |
| Material | sklo |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 50 - 100buc |
| Cod producător | 23980 |
| Număr articol | 37112 |
| în proiectare | Matte Metallic Purple Green Gold Iris |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1053 |
| Număr articol | 41282 |
| în proiectare | Palladium Amy Gold Iris |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 2g = cca 400 buc |
| Cod producător | DB-542 |
| Număr articol | 41283 |
| în proiectare | Palladium Spectrum Gold |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 2g = cca 400 buc |
| Cod producător | DB-541 |
| Număr articol | 41289 |
| în proiectare | Mix Tropical Heat |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-MIX9108 |
| Număr articol | 41310 |
| în proiectare | Matte Metallic Rose Gold Iris |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1056 |
| Număr articol | 41332 |
| în proiectare | Higher-Metallic June Bug |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-506 |
| Număr articol | 41534 |
| în proiectare | Metallic Iris-Purple |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-85 |
| Număr articol | 41555 |
| în proiectare | Metallic Nebula |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-82 |
| Număr articol | 41767 |
| în proiectare | Higher-Metallic Dragonfly |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-505 |
| Număr articol | 41805 |
| în proiectare | Transparent-Rainbow-Frosted Black Diamond |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-176AF |
| Număr articol | 41825 |
| în proiectare | mix culori |
| Mărime | 10 - 16 mm |
| Greutate | 100 g |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 140 buc |
| Număr articol | 46925 |
| în proiectare | cristal cu decor în partea inferioară |
| Mărime | 20 mm |
| Cod producător | 00030/29936 |
| Număr articol | 34918 |
| în proiectare | negre cu decor în partea superioară |
| Mărime | 20 mm |
| Cod producător | 23980/22001 |
| Număr articol | 34958 |
| în proiectare | gri cu model alb-negru |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (26107) |
| Număr articol | 39502 |
| în proiectare | transparentă cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 45 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 00010-28701 |
| Număr articol | 39991 |
| în proiectare | roz cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 45 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 70110-28701 |
| Număr articol | 39997 |
| în proiectare | roz cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 45 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 70210-28701 |
| Număr articol | 39999 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)