Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | albastru închis cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 45 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 30050-28701 |
| Număr articol | 40019 |
| în proiectare | albastru închis cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 45 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 30080-28701 |
| Număr articol | 40021 |
| în proiectare | negru cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 45 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 23980-28701 |
| Număr articol | 40029 |
| în proiectare | negre cu placare |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 45 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 23980-27401 |
| Număr articol | 40039 |
| în proiectare | Matte-Color Mauve Mocha |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-703 |
| Număr articol | 41752 |
| în proiectare | Matte-Color Andromeda |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-704 |
| Număr articol | 41756 |
| în proiectare | Transparent-Rainbow CobaLight |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-87 |
| Număr articol | 41766 |
| în proiectare | verde deschis cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (50230-28701) |
| Număr articol | 39207 |
| în proiectare | mov cu reflexii metalice |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (23980-21495) |
| Număr articol | 39273 |
| în proiectare | negru cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (23980-28771) |
| Număr articol | 39337 |
| în proiectare | roz cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (70100-28701) |
| Număr articol | 39360 |
| în proiectare | albastru deschis cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (60020-28701) |
| Număr articol | 39423 |
| în proiectare | alb cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (03000-28701) |
| Număr articol | 39524 |
| în proiectare | roșu cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (90080-28701) |
| Număr articol | 39548 |
| în proiectare | negru cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (23980-28701) |
| Număr articol | 39635 |
| în proiectare | mat transparentă cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (00030-28771) |
| Număr articol | 39122 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii roz |
| Mărime | různé |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 90 ks |
| Număr articol | 42380 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii roz |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 250 buc |
| Număr articol | 14087 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii roșii |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 250 buc |
| Număr articol | 14089 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii verzi |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 250 buc |
| Număr articol | 14090 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)