Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | de topaz cu miez argintiu |
| Mărime | různé |
| Număr articol | 22032 |
| în proiectare | transparentă cu miez auriu |
| Mărime | 15 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Informații suplimentare | 15g = cca 110 buc |
| Număr articol | 34614 |
| în proiectare | transparentă cu miez auriu |
| Mărime | 20 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Informații suplimentare | 15g = cca 90 buc |
| Număr articol | 34615 |
| în proiectare | transparentă cu miez auriu |
| Mărime | 30 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Informații suplimentare | 15g = cca 50 buc |
| Număr articol | 34617 |
| în proiectare | transparentă cu miez auriu |
| Mărime | 15 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 15g = cca 110 buc |
| Număr articol | 34619 |
| în proiectare | transparentă cu miez auriu |
| Mărime | 20 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 15g = cca 90 buc |
| Număr articol | 34620 |
| în proiectare | transparentă cu miez auriu |
| Mărime | 25 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 15g = cca 75 buc |
| Număr articol | 34621 |
| în proiectare | transparentă cu miez auriu |
| Mărime | 30 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 15g = cca 50 buc |
| Număr articol | 34622 |
| în proiectare | transparentă cu miez auriu |
| Mărime | 7 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | 17050 |
| Număr articol | 38518 |
| în proiectare | Palladium Silver Gold Iris |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 2g = cca 400 buc |
| Cod producător | DB-546 |
| Număr articol | 41265 |
| în proiectare | Galvanized Olive |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-456 |
| Număr articol | 41266 |
| în proiectare | Palladium Spectrum Gold |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 2g = cca 400 buc |
| Cod producător | DB-541 |
| Număr articol | 41289 |
| în proiectare | Lined Gold 24K |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 2g = cca 400 buc |
| Cod producător | DB-033 |
| Număr articol | 41302 |
| în proiectare | Mix Tropical Heat |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-MIX9108 |
| Număr articol | 41310 |
| în proiectare | Matte Metallic Bright |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 2g = cca 400 buc |
| Cod producător | DB-331 |
| Număr articol | 41315 |
| în proiectare | Matte Metallic Rose Gold Iris |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1056 |
| Număr articol | 41332 |
| în proiectare | Transparent-Rainbow-Frosted Teal |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-167BDF |
| Număr articol | 41536 |
| în proiectare | Metallic Iris-Purple |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-85 |
| Număr articol | 41555 |
| în proiectare | PermaFinish-Galvanized Aluminum |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-PF558 |
| Număr articol | 41556 |
| în proiectare | PermaFinish-Matte Galvanized Starlight |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-PF557F |
| Număr articol | 41562 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)