Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | galben |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 38527 |
| în proiectare | Duracoat Galvanized Silver |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1831 |
| Număr articol | 41297 |
| în proiectare | Duracoat Galvanized Gold |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1832 |
| Număr articol | 41299 |
| în proiectare | Duracoat Galvanized Yellow Gold |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1833 |
| Număr articol | 41300 |
| în proiectare | Gold 24K Plated |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 2g = cca 400 buc |
| Cod producător | DB-031 |
| Număr articol | 41301 |
| în proiectare | Galvanized Gold Dyed |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-411 |
| Număr articol | 41324 |
| în proiectare | Galvanized Champagne |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-433 |
| Număr articol | 41326 |
| în proiectare | Semi Glazed Rainbow-Jet |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-2642F |
| Număr articol | 41547 |
| în proiectare | PermaFinish-Galvanized Starlight |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-PF557 |
| Număr articol | 41564 |
| în proiectare | PermaFinish-Galvanized Sweet Blush |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-PF552 |
| Număr articol | 41621 |
| în proiectare | PermaFinish-Galvanized Aluminum |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-PF558 |
| Număr articol | 41812 |
| în proiectare | PermaFinish-Galvanized Aluminum |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-PF558 |
| Număr articol | 41943 |
| în proiectare | Silver-Lined Frosted Light Topaz |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1000buc |
| Cod producător | TT-01-22F |
| Număr articol | 42008 |
| în proiectare | Gold-Lined Crystal |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 500 buc |
| Cod producător | TN-11-989 |
| Număr articol | 42040 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)