Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | Gold-Lustered Green Tea |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-457 |
| Număr articol | 41695 |
| în proiectare | PermaFinish-Galvanized Yellow Gold |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-PF559 |
| Număr articol | 41780 |
| în proiectare | Metallic 24K Gold Plated |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 1g = cca 100buc |
| Cod producător | TR-11-712 |
| Număr articol | 41781 |
| în proiectare | PermaFinish-Galvanized Starlight |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-PF557 |
| Număr articol | 41782 |
| în proiectare | Silver-Lined Light Topaz |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-22 |
| Număr articol | 41927 |
| în proiectare | Silver-Lined Med Topaz |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-22B |
| Număr articol | 41928 |
| în proiectare | PermaFinish-Galvanized Starlight |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-PF557 |
| Număr articol | 41930 |
| în proiectare | Gold-Lustered Transparent Pink |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-421 |
| Număr articol | 41935 |
| în proiectare | PermaFinish-Galvanized Aluminum |
| Mărime | 6/0 = 4 mm |
| Lățimea miezului | 1,7 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 100buc |
| Cod producător | TR-06-PF558 |
| Număr articol | 41973 |
| în proiectare | PermaFinish-Galvanized Starlight |
| Mărime | 6/0 = 4 mm |
| Lățimea miezului | 1,7 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 100buc |
| Cod producător | TR-06-PF557 |
| Număr articol | 41975 |
| în proiectare | Galvanized Starlight |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1000buc |
| Cod producător | TT-01-557 |
| Număr articol | 42006 |
| în proiectare | transparentă cu miez auriu |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | 17050 |
| Număr articol | 38517 |
| în proiectare | transparentă cu miez auriu |
| Mărime | 9 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | 17050 |
| Număr articol | 38519 |
| în proiectare | din aur |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 38802 |
| în proiectare | Gilded Marble Red |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-1708 |
| Număr articol | 41658 |
| în proiectare | Gold-Lustered Transparent Pink |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-421 |
| Număr articol | 41791 |
| în proiectare | 24K Gold Lined Crystal |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 1g = cca 40 buc |
| Cod producător | TR-08-701 |
| Număr articol | 41932 |
| în proiectare | Gold-Lustered African Sunset |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-329 |
| Număr articol | 41940 |
| în proiectare | Metallic 24K Frosted Gold Plated |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 1g = cca 200 buc |
| Cod producător | TT-01-712F |
| Număr articol | 42004 |
| în proiectare | transparentă cu miez auriu |
| Mărime | 25 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Informații suplimentare | 15g = cca 75 buc |
| Număr articol | 34616 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)